THREE

Jsme spolehlivý partner pro dodávky moderních technologií a IT služeb. Zakládáme si na vysoké úrovni expertních znalostí, důvěře a spolehlivosti. 

ABOUT US

Naše společnost

Jsme ryze česká společnost tvořená IT profesionály a nadšenci pro moderní technologie, kteří mají mnoho let zkušeností z největších českých firem, státní správy a mezinárodních IT korporací. Nalézáme synergii mezi  obory ICT a speciálními bezpečnostními technologiemi. 

Jsme technologicky nezávislý dodavatel. Vždy navrhneme pro zákazníka řešení, které nejlépe vyhovuje jeho potřebám. Naším hlavním mottem je, že za každých okolností se budeme k našemu obchodnímu okolí chovat transparentně a fér – k našim zákazníkům, zaměstnancům a obchodním partnerům.

Zkušený tým profesionálů

Technologicky nezávislý dodavatel

Komplexní služby a řešení

Kvalita & Flexibilita

Transparentně & fér

Kanceláře (Vedení)

Bucharova 1314/8
Stodůlky, 158 00 Praha 5

Telefon

Obchod: +420 777 640 520

Kontaktujte nás

Jak k nám MHD

Naše kanceláře se nachází přímo ve stanici METRA B zastávka Nové Butovice. Vystoupíte exitem z metra směr „Velká Ohrada“ a ocitnete se přímo v CORAL Office parku. Naše kanceláře najdete v budově s označením „D“ – jedná se o nejvyšší budovu v okolí. 

Jak k nám autem

Můžete parkovat v podzemních garážích přímo u nás v budově. Vjezd do podzemních garážích je z ulice Bucharova. Před cestou k nám nás prosím kontaktujte, abychom Vám zajistili parkovací místo.

Obchodní rejstřík

Three  s.r.o.
Moldavská 1375/5
Praha 10, 101 00

IČO: 24695629 DIČ: CZ24695629

Vedená u Městského soudu v Praze ve složce C 166779

Kanceláře pro zákazníky a partnery se nacházejí na adrese Bucharova 1314/8

THREE SYSTEMS

THREE SYSTEMS